Transport na terenie całego kraju - GRATIS !!!

Świadczymy usługę wprowadzenia na działkę, ustawienia i wypoziomowania

Całoroczny domek holenderski

Całoroczny domek holenderski to stosunkowo niewielka inwestycja w komfortowe wakacje na wiele lat. Co ciekawe, taki wariant mobilnego domu może służyć nam również podczas zimowych wypadów. Dzięki odpowiedniemu wyizolowaniu ścian, zewnętrzny chłód nie dostaje się do środka, przez co możemy cieszyć się wypoczynkiem nawet z prószącym za oknem śniegiem.

W naszej ofercie domów na kołach jest aż 25 egzemplarzy całorocznych. Wszystkie charakteryzują się szczelną termoizolacją, dzięki czemu są odporne na każde warunki pogodowe. Wielkość naszych mobilnych mieszkań waha się między 40 a 50 metrami kwadratowymi, choć funkcjonalne urządzenie przestrzeni sprawia wrażenie jakby było ich jeszcze więcej. Składają się z dwóch sypialni, łazienki oraz strefy dziennej z aneksem kuchennym.

Nasza oferta, choć sama w sobie bogata, zawiera modele satysfakcjonujące posiadaczy portfeli o przeróżnej grubości. Całoroczny domek holenderski z drugiej ręki, można nabyć już za niecałe 40 tysięcy złotych, z możliwością rozłożenia kwoty na wygodne raty, o których więcej można dowiedzieć się z dedykowanej zakładki na naszej stronie. Mamy również propozycje dla tych, którym zależy na byciu pierwszym, a może i jedynym posiadaczem nowoczesnego holendra. Te osoby muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 188 tysięcy złotych, w zamian otrzymując przepięknie urządzone, pełne wygód mobilne lokum.

Nasze domki, niezależnie od tego, czy nowe, czy z rynku wtórnego, wyróżniają się niezwykle bogatym wyposażeniem, w którego skład wchodzą:

 – niezbędne do codziennego funkcjonowania instalacje: gazowa, elektryczna i wodna,
 – w pełni urządzona strefa dzienna z wygodnym, dużym wypoczynkiem i kominkiem gazowym,
 – ogrzewanie różnego typu (elektryczne, centralne, nawiewowe),
 – kuchnia z piekarnikiem, zlewozmywakiem i kuchenką gazową,
 – łazienka z komfortową kabiną prysznicową i toaletą,
 – duża ilość miejsc do przechowywania.

W domkach angielskich z wyższego progu cenowego, dodatkowo można znaleźć:
 – zmywarkę,
 – pralkę,
 – kuchenkę mikrofalową,
 – telewizor.

Jeżeli rozbudziliśmy w Państwu chęć posiadania mobilnego domu, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas modelami.